O nas

Home / O nas

O nas

Początki naszej aktywności biznesowej sięgają 1995 roku. Bieżąca działalność, jaką jest profesjonalne biuro nieruchomości z siedzibą w Koszalinie, pozwala nam zajmować się pośrednictwem w sprzedaży, zakupie czy wynajmie mieszkań, domów, obiektów i działek, a także wynajmem lokali użytkowych.

Jesteśmy NA TROPIE najlepszych NIERUCHOMOŚCI!

Na bieżąco dostosowujemy swoją działalność do potrzeb rynku, włączając do oferty Biura GOLDFARB NIERUCHOMOŚCI w Koszalinie nowe usługi. Dzięki nawiązaniu ścisłej współpracy ze specjalistami z dziedziny prawa i bankowości oferujemy wszystkim Klientom wysokiej jakości profesjonalną, kompleksową obsługę transakcji kupna-sprzedaży, włącznie z pomocą w uzyskaniu kredytu.

Dlaczego w naszym logo są NIERUCHOMOŚCI …z klasą? Wszystko sprowadza się do doświadczenia zdobytego w trakcie wielu lat pracy z Klientami indywidualnymi i korporacyjnymi. Od samego początku trzymamy się zasady pełnego wzajemnego szacunku, zaufania oraz uczciwości.

W celu utrzymania wysokiego poziomu obsługi podnosimy swoje kwalifikacje, ciągle się ucząc. Od czerwca 2015 roku jesteśmy aktywnymi członkami programu „FIRMA Z ZASADAMI”. Certyfikat, który zdobyliśmy, jest potwierdzeniem i gwarancją poziomu naszych usług, będących pochodną wzorowych relacji zarówno z Kontrahentami, jak i Partnerami biznesowymi.

Od roku 2017 jesteśmy certyfikowaną „FIRMĄ GODNĄ ZAUFANIA”.

W lipcu 2017 r. firma zmieniła formę prawną na Spółkę z o.o. Spółkę Komandytową.

Mamy za sobą wiele udanych transakcji!

Spełnij swoje marzenia z GOLDFARB NIERUCHOMOŚCI! W naszej ofercie znajdziesz zarówno domy, jak i mieszkania na sprzedaż bądź do wynajęcia w Koszalinie i okolicach. Proponujemy także działki na sprzedaż w ciekawych lokalizacjach.  Poszukujesz lokalu na sprzedaż lub wynajem dla swojej firmy? Koniecznie skontaktuj się z nami!