O nas

Home / O nas

O nas

Początki naszej aktywności biznesowej sięgają 1995 roku. Bieżąca działalność, jaką jest profesjonalne biuro nieruchomości z siedzibą w Koszalinie, pozwala nam zajmować się pośrednictwem w sprzedaży mieszkań i działek nad morzem, a także wynajmem lokali użytkowych. Działamy również w branży nieruchomości znajdujących się za granicami Polski – w Hiszpanii czy w Egipcie. Mieszkania w Walencji, Alicante czy Hurghadzie z nami są na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy na TROPIE NAJLEPSZYCH NIERUCHOMOŚCI!

Na bieżąco dostosowujemy swoją działalność do potrzeb rynku, włączając do oferty Biura Nieruchomości GOLDFARB w Koszalinie nowe usługi. Dzięki nawiązaniu ścisłej współpracy ze specjalistami z dziedziny prawa i bankowości oferujemy wszystkim Klientom wysokiej jakości profesjonalną, kompleksową obsługę transakcji kupna-sprzedaży lub wynajmu mieszkań włącznie z doradztwem oraz pośrednictwem w uzyskaniu kredytu.

Dlaczego naszym hasłem są NIERUCHOMOŚCI Z KLASĄ? Wszystko sprowadza się do doświadczenia zdobytego w trakcie wielu lat pracy z Klientami indywidualnymi i korporacyjnymi. Od samego początku związaliśmy się z zasadą pełnego wzajemnego szacunku, zaufania oraz uczciwości.

W celu utrzymania niezmiennego poziomu obsługi podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach. Od czerwca 2015 roku jesteśmy aktywnymi członkami programu „Firma z zasadami”. Certyfikat, który zdobyliśmy, jest potwierdzeniem i gwarancją poziomu naszych usług, będących pochodną wzorowych relacji zarówno z Kontrahentami, jak i Partnerami biznesowymi.

Spełnij swoje marzenia z Goldfarb Nieruchomości! W naszej ofercie znajdziesz zarówno domy, jak i mieszkania na sprzedaż bądź do wynajęcia w Koszalinie i okolicach. Proponujemy także działki na sprzedaż w ciekawych lokalizacjach nad morzem, np. w Sarbinowie czy Darłowie. Poszukujesz lokalu na sprzedaż dla swojej firmy? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Violetta-wizytowka-z psem    Goldfarb Nieruchomości 2zmnlogo_fzz_naStrone_350x350  Violetta Goldfarb ramka